LP38690SD-1.8
DigiKeys produktnummer
2156-LP38690SD-1.8-14-ND
Produsent
National Semiconductor
Produsentens produktnummer
LP38690SD-1.8
Beskrivelse
IC REG LINEAR 1.8V 1A 6-WSON
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 1A 6-WSON (3x3)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
LP38690SD-1.8 Modeller
Kategori
Strøm – utgang
Produsent
Strøm - hvilestrøm (Iq)
55 µA
Emballasje
Bulk
Strøm - forsyning (maks)
100 µA
Delestatus
Aktiv
PSRR
55dB (120Hz)
Utgangskonfigurasjon
Beskyttelsesfunksjoner
Overtemperatur
Utgangstype
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Antall regulatorer
1
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - inngang (maks)
10V
Kapsling
6-WDFN-eksponert plate
Spenning - utgang (min./fast)
1,8V
Leverandørens enhetsforpakning
6-WSON (3x3)
Spenningsbortfall (maks)
1.6V ved 1A