LP38692SD-1.8
DigiKeys produktnummer
2156-LP38692SD-1.8-ND
Produsent
National Semiconductor
Produsentens produktnummer
LP38692SD-1.8
Beskrivelse
IC REG LINEAR 1.8V 1A 6-WSON
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 1A 6-WSON (3x3)
Emballasje
Bulk
PSRR
55dB (120Hz)
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Spenning - inngang (maks)
10V
Kapsling
6-WDFN-eksponert plate
Spenning - utgang (min./fast)
1,8V
Leverandørens enhetsforpakning
6-WSON (3x3)
Spenningsbortfall (maks)
1.6V ved 1A