LP38692SD-1.8/NOPB
DigiKeys produktnummer
LP38692SD-1.8/NOPBTR-ND - Tape og spole (TR)
LP38692SD-1.8/NOPBCT-ND - Båndavsnitt (CT)
LP38692SD-1.8/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LP38692SD-1.8/NOPB
Beskrivelse
IC REG LINEAR 1.8V 1A 6-WSON
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 1A 6-WSON (3x3)
EDA-/CAD-modeller
LP38692SD-1.8/NOPB Modeller
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
PSRR
55dB (120Hz)
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Spenning - inngang (maks)
10V
Kapsling
6-WDFN-eksponert plate
Spenning - utgang (min./fast)
1,8V
Leverandørens enhetsforpakning
6-WSON (3x3)
Spenningsbortfall (maks)
1.6V ved 1A