LP2985-33DBVR
DigiKeys produktnummer
296-18476-2-ND - Tape og spole (TR)
296-18476-1-ND - Båndavsnitt (CT)
296-18476-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LP2985-33DBVR
Beskrivelse
IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 150mA SOT-23-5
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
LP2985-33DBVR Modeller
Kategori
Strøm - hvilestrøm (Iq)
95 µA
Produsent
Strøm - forsyning (maks)
2.5 mA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
PSRR
45dB (1kHz)
Delestatus
Aktiv
Styringsfunksjoner
Aktivere
Utgangskonfigurasjon
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur, Kortslutning
Utgangstype
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Antall regulatorer
1
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - inngang (maks)
16V
Kapsling
SC-74A, SOT-753
Spenning - utgang (min./fast)
3,3V
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-23-5
Spenningsbortfall (maks)
0.58V ved 150mA