LP2992IM5X-3.3/NOPB
DigiKeys produktnummer
LP2992IM5X-3.3/NOPBTR-ND - Tape og spole (TR)
LP2992IM5X-3.3/NOPBCT-ND - Båndavsnitt (CT)
LP2992IM5X-3.3/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LP2992IM5X-3.3/NOPB
Beskrivelse
IC REG LINEAR 3.3V 250MA SOT23-5
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 250mA SOT-23-5
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
LP2992IM5X-3.3/NOPB Modeller
Kategori
Strøm - hvilestrøm (Iq)
95 µA
Produsent
Strøm - forsyning (maks)
4 mA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
PSRR
45dB (1kHz)
Delestatus
Aktiv
Styringsfunksjoner
Aktivere
Utgangskonfigurasjon
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur, Kortslutning
Utgangstype
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Antall regulatorer
1
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - inngang (maks)
16V
Kapsling
SC-74A, SOT-753
Spenning - utgang (min./fast)
3,3V
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-23-5
Spenningsbortfall (maks)
0.85V ved 250mA