LDL212PV33R
DigiKeys produktnummer
497-19548-2-ND - Tape og spole (TR)
497-19548-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-19548-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LDL212PV33R
Beskrivelse
IC REG LINEAR 3.3V 1.2A 6-DFN
Produsentens standard leveringstid
28 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 1,2A 6-DFN (2x2)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
LDL212PV33R Modeller
Kategori
Strøm - hvilestrøm (Iq)
380 µA
Produsent
Strøm - forsyning (maks)
380 µA
PSRR
87dB – 50dB (120Hz – 100kHz)
Styringsfunksjoner
Aktivere
Utgangskonfigurasjon
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur, Underspenningslås (UVLO)
Utgangstype
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TJ)
Spenning - inngang (maks)
18V
Kapsling
6-WFDFN-eksponert plate
Spenning - utgang (min./fast)
3,3V
Leverandørens enhetsforpakning
6-DFN (2x2)
Spenningsbortfall (maks)
0.35V ved 1.2A