AP7375Q-33FDCW-7
DigiKeys produktnummer
31-AP7375Q-33FDCW-7TR-ND - Tape og spole (TR)
31-AP7375Q-33FDCW-7CT-ND - Båndavsnitt (CT)
31-AP7375Q-33FDCW-7DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
AP7375Q-33FDCW-7
Beskrivelse
IC REG LIN 3.3V 350MA 6DFN2020
Produsentens standard leveringstid
40 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 350mA U-DFN2020-6 (SWP) (type UXC)
Kategori
Strøm - hvilestrøm (Iq)
8 µA
Produsent
PSRR
85dB (1kHz)
Digi-Reel®
Styringsfunksjoner
Strømgrense, Aktivere
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur, Kortslutning
Utgangskonfigurasjon
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)
Utgangstype
Grad
Bilteknikk
Antall regulatorer
1
Godkjenning
AEC-Q100
Spenning - inngang (maks)
45V
Monteringstype
Overflatemontering, Fuktbar side
Spenning - utgang (min./fast)
3,3V
Kapsling
6-UDFN-eksponert plate
Spenningsbortfall (maks)
1.4V ved 300mA