XRCGB40M000F1S1BR0
DigiKeys produktnummer
490-XRCGB40M000F1S1BR0TR-ND - Tape og spole (TR)
490-XRCGB40M000F1S1BR0CT-ND - Båndavsnitt (CT)
490-XRCGB40M000F1S1BR0DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
XRCGB40M000F1S1BR0
Beskrivelse
CRYSTAL 40.0000MHZ 8PF SMD
Detaljert beskrivelse
40 MHz ±10ppm Krystaller 8pF 50 Ohms 4-SMD, ingen ledning
EDA-/CAD-modeller
XRCGB40M000F1S1BR0 Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
50 Ohms
Grunnleggende
Serie
Driftstemperatur
-30°C – 85°C
Frekvens
40 MHz
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Frekvensstabilitet
±10ppm
Høyde - sittende (maks)
0,028" (0,70mm)
Frekvenstoleranse
±10ppm
Baseproduktnummer
Belastningskapasitans
8pF