C2E-40.000-10-1010-R
DigiKeys produktnummer
3997-C2E-40.000-10-1010-RTR-ND - Tape og spole (TR)
3997-C2E-40.000-10-1010-RCT-ND - Båndavsnitt (CT)
3997-C2E-40.000-10-1010-RDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
C2E-40.000-10-1010-R
Beskrivelse
XTAL 2520 40MHZ 10PF SMD
Produsentens standard leveringstid
11 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
40 MHz ±10ppm Krystaller 10pF 40 Ohms 4-SMD, ingen ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
C2E-40.000-10-1010-R Modeller
Kategori
Belastningskapasitans
10pF
Produsent
ESR (Equivalent Series Resistance)
40 Ohms
Serie
Driftsmodus
Grunnleggende
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Type
MHz krystall
Kapsling
Frekvens
40 MHz
Leverandørens enhetsforpakning
4-SMD (2,5x2)
Frekvensstabilitet
±10ppm
Størrelse/dimensjon
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Frekvenstoleranse
±10ppm
Høyde - sittende (maks)
0,026" (0,65mm)