ATMEGA16U2-MU
DigiKeys produktnummer
ATMEGA16U2-MU-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ATMEGA16U2-MU
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32VQFN
Produsentens standard leveringstid
7 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
AVR AVR® ATmega Mikrostyringer IC 8-bit 16MHz 16KB (8K x 16) FLASH 32-VQFN (5x5)
EDA-/CAD-modeller
ATMEGA16U2-MU Modeller
EEPROM-størrelse
512 x 8
Emballasje
Brett
RAM-størrelse
512 x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2,7V – 5,5V
DigiKey-programmerbar
Verifisert
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Kjernestørrelse
8-bit
Monteringstype
Overflatemontering
Hurtighet
16MHz