LM78L12ACMX/NOPB
DigiKeys produktnummer
296-LM78L12ACMX/NOPBTR-ND - Tape og spole (TR)
296-LM78L12ACMX/NOPBCT-ND - Båndavsnitt (CT)
296-LM78L12ACMX/NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LM78L12ACMX/NOPB
Beskrivelse
IC REG LINEAR 12V 100MA 8-SOIC
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 100mA 8-SOIC
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
LM78L12ACMX/NOPB Modeller
Kategori
Strøm – utgang
Produsent
Strøm - hvilestrøm (Iq)
3 mA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
PSRR
54dB (120Hz)
Delestatus
Aktiv
Beskyttelsesfunksjoner
Overtemperatur, Kortslutning
Utgangskonfigurasjon
Driftstemperatur
0°C – 125°C
Utgangstype
Monteringstype
Overflatemontering
Antall regulatorer
1
Kapsling
8-SOIC (0,154", 3,90mm bredde)
Spenning - inngang (maks)
35V
Leverandørens enhetsforpakning
8-SOIC
Spenning - utgang (min./fast)
12V