LM2596SX-3.3 er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
Microchip Technology
På lager: 0
Datablad
Similar
Microchip Technology
På lager: 889
Datablad
onsemi
På lager: 103
På lager: 155
På lager: 1 416
Nedtransformering Svitsjet regulator IC Positiv Fast 3,3V 1 Utgang 3A TO-263-6, D2PAK (5 ledere + plate), TO-263BA
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
LM2596SX-3.3
DigiKeys produktnummer
LM2596SX-3.3TR-ND - Tape og spole (TR)
LM2596SX-3.3CT-ND - Båndavsnitt (CT)
LM2596SX-3.3DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LM2596SX-3.3
Beskrivelse
IC REG BUCK 3.3V 3A TO263
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
LM2596SX-3.3 Modeller
Kategori
Spenning - inngang (maks)
40V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Frekvens - omkobling
150kHz
Delestatus
Ikke for nye utførelser
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TJ)
Leverandørens enhetsforpakning
TO-263 (DDPAK-5)
Spenning - inngang (min)
4,5V