LM2575-3.3WU er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
Texas Instruments
På lager: 123
Datablad
Similar
Texas Instruments
På lager: 1 582
Datablad
På lager: 713
På lager: 5 485
På lager: 385
Nedtransformering Svitsjet regulator IC Positiv Fast 3,3V 1 Utgang 1A TO-263-6, D2PAK (5 ledere + plate), TO-263BA
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
LM2575-3.3WU
DigiKeys produktnummer
LM2575-3.3WU-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
LM2575-3.3WU
Beskrivelse
IC REG BUCK 3.3V 1A TO263-5
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
LM2575-3.3WU Modeller
Kategori
Spenning - inngang (maks)
40V
Emballasje
Rør
Frekvens - omkobling
52kHz
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TJ)
Topologi
Monteringstype
Overflatemontering
Leverandørens enhetsforpakning
TO-263-5
Spenning - inngang (min)
4V