LM2575T-12/LF03 er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
onsemi
På lager: 165
Datablad
Similar
onsemi
På lager: 0
Datablad
Nedtransformering Svitsjet regulator IC Positiv Fast 12V 1 Utgang 1A TO-220-5 formede ledninger
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
LM2575T-12/LF03
DigiKeys produktnummer
296-35120-5-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
LM2575T-12/LF03
Beskrivelse
IC REG BUCK 12V 1A TO220-5
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
LM2575T-12/LF03 Modeller
Kategori
Spenning - inngang (maks)
40V
Produsent
Spenning - utgang (min./fast)
Serie
Strøm – utgang
Emballasje
Rør
Frekvens - omkobling
52kHz
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TJ)
Monteringstype
Gjennomgående hull
Leverandørens enhetsforpakning
TO-220-5
Antall utganger
1
Baseproduktnummer
Spenning - inngang (min)
4V