LM2575TV-012G
DigiKeys produktnummer
LM2575TV-012G-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
LM2575TV-012G
Beskrivelse
IC REG BUCK 12V 1A TO220-5
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Nedtransformering Svitsjet regulator IC Positiv Fast 12V 1 Utgang 1A TO-220-5 formede ledninger
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
LM2575TV-012G Modeller
Kategori
Spenning - inngang (maks)
40V
Produsent
Spenning - utgang (min./fast)
Emballasje
Rør
Strøm – utgang
Delestatus
Utdatert
Frekvens - omkobling
52kHz
Funksjon
Trinn ned
Synkron likeretter
Ingen
Utgangskonfigurasjon
Positiv
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TJ)
Topologi
Monteringstype
Gjennomgående hull
Utgangstype
Kapsling
Antall utganger
1
Leverandørens enhetsforpakning
TO-220-5
Spenning - inngang (min)
4,75V