LM2576TV-012G er utfaset og produseres ikke lenger.
Tilgjengelige erstatninger:
MFR Recommended
onsemi
På lager: 173
Datablad
Similar
Rochester Electronics, LLC
På lager: 5 337
Datablad
Similar
Texas Instruments
På lager: 215
Nedtransformering Svitsjet regulator IC Positiv eller negativ Fast 12V 1 Utgang 3A TO-220-5 formede ledninger
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
LM2576TV-012G
DigiKeys produktnummer
LM2576TV-012GOS-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
LM2576TV-012G
Beskrivelse
IC REG BUCK 12V 3A TO220-5
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
LM2576TV-012G Modeller
Kategori
Spenning - inngang (maks)
40V
Produsent
Spenning - utgang (min./fast)
Emballasje
Rør
Strøm – utgang
Delestatus
Utdatert
Frekvens - omkobling
52kHz
Funksjon
Trinn ned
Synkron likeretter
Ingen
Utgangskonfigurasjon
Positiv eller negativ
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TJ)
Topologi
Monteringstype
Gjennomgående hull
Utgangstype
Kapsling
Antall utganger
1
Leverandørens enhetsforpakning
TO-220-5
Spenning - inngang (min)
7V