AMC1301DWVR
DigiKeys produktnummer
296-44577-2-ND - Tape og spole (TR)
296-44577-1-ND - Båndavsnitt (CT)
296-44577-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
AMC1301DWVR
Beskrivelse
IC OPAMP ISOLATION 1 CIRC 8SOIC
Detaljert beskrivelse
Isolasjon Forsterkere 1 Kretser 8-SOIC
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
AMC1301DWVR Modeller
Kategori
Strøm - forsyning
5,9mA
Produsent
Strøm - utgang/kanal
13 mA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Spenning - område (min)
3 V
Delestatus
Aktiv
Spenning - område (maks)
5.5 V
Forsterkertype
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Antall kretser
1
Monteringstype
Overflatemontering
Forsterkerbåndbreddeprodukt
1 MHz
Kapsling
8-SOIC (0,295", 7,50mm bredde)