SL3210015
DigiKeys produktnummer
570-SL3210015-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
SL3210015
Beskrivelse
ICL 10 OHM 20% 15A 31MM
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Termistorer for startstrømbegrensning 10 Ohms ±20% 15 A 1,220" (31,00mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SL3210015 Modeller
Kategori
Toleranse
±20%
Produsent
Vishay Ametherm
Strøm - stabil tilstand maks
15 A
Serie
R ved strøm
50 mOhms
Emballasje
Bulk
Diameter
1,220" (31,00mm)
Delestatus
Aktiv
Tilkoblingsmellomrom
0,307" (7,80mm)
R ved 25°C
10 Ohms