AMC1301EVM
DigiKeys produktnummer
296-44429-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
AMC1301EVM
Beskrivelse
EVAL BOARD FOR AMC1301
Detaljert beskrivelse
AMC1301 1 - Enkel Kanaler per IC Isolasjon Evalueringskort for forsterker
Kategori
Strøm - utgang/kanal
13mA
Produsent
Texas Instruments
Strøm - forsyning (hoved-IC)
7,2mA
Emballasje
Bulk
Voltage - Supply, Single/Dual (±)
3V – 5,5V