MBS0.50SV50
DigiKeys produktnummer
1030-MBS0.50SV50-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MBS0.50SV50
Beskrivelse
GROUND BRAID TUBE 0.5"DIA X 50'
Detaljert beskrivelse
Rørformet Jordlisse 0,500" (12,70mm, 1/2") - ytre dia X 50,0' (15,24m) 36 AWG
Størrelse, levert
0,500" (12,70mm, 1/2") - ytre dia
Serie
Antall bærere
48
Trådtykkelse - ender
36 AWG