MBS0.50SV100
DigiKeys produktnummer
1030-MBS0.50SV100-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MBS0.50SV100
Beskrivelse
GROUND BRAID TUBE 0.5"DIA X 100'
Detaljert beskrivelse
Rørformet Jordlisse 0,500" (12,70mm, 1/2") - ytre dia X 100,0' (30,48m) 36 AWG
Størrelse, levert
0,500" (12,70mm, 1/2") - ytre dia
Serie
Antall bærere
48
Trådtykkelse - ender
36 AWG