MBS0.25SV100
DigiKeys produktnummer
1030-MBS0.25SV100-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MBS0.25SV100
Beskrivelse
GROUND BRAID TUBE 0.25"DIAX100'
Produsentens standard leveringstid
3 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Rørformet Jordlisse 0,250" (6,35mm, 1/4") – ytre dia X 100,0' (30,48m) 36 AWG
Kategori
Materiale
Kobber, Sølvplettert
Produsent
Techflex
Størrelse, levert
0,250" (6,35mm, 1/4") – ytre dia
Serie
Antall bærere
24
Emballasje
Spole
Trådtykkelse - ender
36 AWG