FRN1.25TB250
DigiKeys produktnummer
1030-FRN1.25TB250-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FRN1.25TB250
Beskrivelse
EXPAND SLEEV 1.25"X250' BLK/WHT
Detaljert beskrivelse
Hylse X 250' (76,20m) Svart, Hvit
Lengde
250' (76,20m)
Serie
Veggtykkelse
0,025" (0,64mm)
Driftstemperatur
-70°C – 125°C
Diameter - innsiden, ikke utvidet
1,250" (31,75mm)
Diameter - innsiden, utvidet
1,750" (44,45mm)