FRN0.50TB500
DigiKeys produktnummer
1030-FRN0.50TB500-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FRN0.50TB500
Beskrivelse
EXPAND SLEEVE 1/2"X500' BLK/WHT
Detaljert beskrivelse
Hylse X 500' (152,40m) Svart, Hvit
Lengde
500' (152,40m)
Serie
Veggtykkelse
0,025" (0,64mm)
Driftstemperatur
-70°C – 125°C
Diameter - innsiden, ikke utvidet
0,500" (12,70mm)
Diameter - innsiden, utvidet
0,750" (19,05mm)