FRN0.75TB250
DigiKeys produktnummer
1030-FRN0.75TB250-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FRN0.75TB250
Beskrivelse
EXPAND SLEEV 3/4"X250' BLK/WHT
Detaljert beskrivelse
Hylse X 250' (76,20m) Svart, Hvit
Lengde
250' (76,20m)
Serie
Veggtykkelse
0,025" (0,64mm)
Driftstemperatur
-70°C – 125°C
Diameter - innsiden, ikke utvidet
0,750" (19,05mm)
Diameter - innsiden, utvidet
1,250" (31,75mm)