F6N1.50BK75
DigiKeys produktnummer
1030-F6N1.50BK75-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
F6N1.50BK75
Beskrivelse
SELF WRAP 1.5" X 75' BLACK
Detaljert beskrivelse
Selvvikling X 75,00' (22,86m) Svart
Lengde
75,00' (22,86m)
Serie
Veggtykkelse
0,038" (0,96mm)
Driftstemperatur
-70°C – 125°C
Diameter - innsiden, ikke utvidet
1,500" (38,10mm)