F6N1.50BK25
DigiKeys produktnummer
1030-F6N1.50BK25-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
F6N1.50BK25
Beskrivelse
SELF WRAP 1.5" X 25' BLACK
Produsentens standard leveringstid
5 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Selvvikling X 25,00' (7,62m) Svart
Kategori
Farge
Svart
Produsent
Techflex
Lengde
25,00' (7,62m)
Serie
Veggtykkelse
0,038" (0,96mm)
Emballasje
Boks
Driftstemperatur
-70°C – 125°C
Delestatus
Aktiv
Slitebeskyttelse
Slitefast og kuttbestandig
Type
Selvvikling
Funksjoner
Kjemikaliefast, Rent snitt
Type attributter
Delt bøyelig rør
Materialets brennbarhetsklassifisering
UL94V-0
Diameter - innsiden, ikke utvidet
1,500" (38,10mm)