MPZ1005A331ETD25
DigiKeys produktnummer
445-180346-2-ND - Tape og spole (TR)
445-180346-1-ND - Båndavsnitt (CT)
445-180346-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MPZ1005A331ETD25
Beskrivelse
FERRITE BEAD 330 OHM 0402 4LN
Detaljert beskrivelse
330 Ohms @ 100 MHz 1 Strømlinje Ferritkuler og -brikker 0402 (1005 metrisk) 600mA 300mOhm
Kategori
Nominell strøm (maks)
600mA
DC-motstand (DCR) (maks)
300mOhm
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Høyde (maks)
0,022" (0,55mm)
Størrelse/dimensjon
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Impedans ved frekvens
330 Ohms @ 100 MHz