GYF1J330MCQ1GS
DigiKeys produktnummer
GYF1J330MCQ1GTR-ND - Tape og spole (TR)
GYF1J330MCQ1GCT-ND - Båndavsnitt (CT)
GYF1J330MCQ1GDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
GYF1J330MCQ1GS
Beskrivelse
63V 33F HYBRID POLYMER CHIP CHIP
Produsentens standard leveringstid
28 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
33 µF 63 V Aluminium – polymerkondensator Radial, Kapsling - SMD 80mOhm 4000 Hrs ved 125°C
Kategori
Levetid ved temp.
4000 Hrs ved 125°C
Produsent
Nichicon
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Klassifiseringer
AEC-Q200
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Bruksområder
Bilteknikk
Delestatus
Aktiv
Rippelstrøm ved høy frekvens
1.1 A @ 100 kHz
Type
Hybrid
Størrelse/dimensjon
0,248" dia (6,30mm)
Kapasitans
33 µF
Høyde - sittende (maks)
0,315" (8,00mm)
Toleranse
±20%
Overflatemontering, størrelse
0,260" L x 0,260" B (6,60mm x 6,60mm)
Nominell spenning
63 V
Monteringstype
Overflatemontering
ESR (Equivalent Series Resistance)
80mOhm