MPZ1005A331ET000 | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | MPZ1005A331ET000 |
Beskrivelse | FERRITE BEAD 330 OHM 0402 1LN |
Produsentens standard leveringstid | 10 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 330 Ohms @ 100 MHz 1 Strømlinje Ferritkuler og -brikker 0402 (1005 metrisk) 600mA 300mOhm |
Datablad | Datablad |
Kategori | Nominell strøm (maks) 600mA |
Produsent TDK | DC-motstand (DCR) (maks) 300mOhm |
Serie | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Kapsling 0402 (1005 metrisk) |
Delestatus Aktiv | Monteringstype Overflatemontering |
Filtertype Strømlinje | Høyde (maks) 0,022" (0,55mm) |
Antall linjer 1 | Størrelse/dimensjon 0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm) |
Impedans ved frekvens 330 Ohms @ 100 MHz |