MEM2012S25R0T001
DigiKeys produktnummer
445-6199-2-ND - Tape og spole (TR)
445-6199-1-ND - Båndavsnitt (CT)
445-6199-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MEM2012S25R0T001
Beskrivelse
FILTER LC(T) 25MHZ SMD
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
LC (T-Type) EMI-filtre 3rd Bestill Lavpass 1 kanals 100 mA 0805 (2012 metrisk), 3 PC Pad
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MEM2012S25R0T001 Modeller
Kategori
Dempingsverdi
30dB ved 70MHz – 2GHz
Produsent
TDK
Strøm
100 mA
Serie
ESD-beskyttelse
Ingen
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Delestatus
Aktiv
Bruksområder
Datalinjer for mobile enheter
Type
Lavpass
Nominell spenning
10V
Filterrekkefølge
3rd
Monteringstype
Overflatemontering
Teknologi
LC (T-Type)
Kapsling
0805 (2012 metrisk), 3 PC Pad
Antall kanaler
1
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
I midten/avstengingsfrekvens
25MHz (avskjæringsfrekvens)
Høyde
0,037" (0,95mm)