BLM15EG221SN1D
DigiKeys produktnummer
490-4005-2-ND - Tape og spole (TR)
490-4005-1-ND - Båndavsnitt (CT)
490-4005-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BLM15EG221SN1D
Beskrivelse
FERRITE BEAD 220 OHM 0402 4LN
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
220 Ohms @ 100 MHz 1 Ferritkuler og -brikker 0402 (1005 metrisk) 700mA 280mOhm
EDA-/CAD-modeller
BLM15EG221SN1D Modeller
Kategori
DC-motstand (DCR) (maks)
280mOhm
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Delestatus
Ikke for nye utførelser
Høyde (maks)
0,022" (0,55mm)
Størrelse/dimensjon
0,039" L x 0,022" B (1,00mm x 0,55mm)
Impedans ved frekvens
220 Ohms @ 100 MHz
Baseproduktnummer
Nominell strøm (maks)
700mA