EAST16084BA0
DigiKeys produktnummer
1080-EAST16084BA0TR-ND - Tape og spole (TR)
1080-EAST16084BA0CT-ND - Båndavsnitt (CT)
1080-EAST16084BA0DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
EAST16084BA0
Beskrivelse
LED BLUE CLEAR 2SMD
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Blå 470nm LED-indikasjon – frittstående 2,8V 0603 (1608 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
EAST16084BA0 Modeller
Kategori
Spenning - fremover (Vf) (Typ)
2,8V
Produsent
Strøm - test
5mA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Visningsvinkel
120°
Farge
Bølgelengde - dominant
Konfigurasjon
Standard
Bølgelengde - topp
468nm
Linsefarge
Fargeløs
Kapsling
0603 (1608 metrisk)
Linsegjennomsiktighet
slett
Leverandørens enhetsforpakning
Millicandela-klassifisering
Størrelse/dimensjon
1,60mm L x 0,80mm B
Høyde (maks)
0,50mm
Linsestørrelse
1,00mm x 0,80mm