EAST16084WB0
DigiKeys produktnummer
1080-1560-2-ND - Tape og spole (TR)
1080-1560-1-ND - Båndavsnitt (CT)
1080-1560-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
EAST16084WB0
Beskrivelse
LED WHITE DIFFUSED 2SMD
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Hvit LED-indikasjon – frittstående 2,8V 0603 (1608 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
EAST16084WB0 Modeller
Kategori
Spenning - fremover (Vf) (Typ)
2,8V
Produsent
Strøm - test
5mA
Visningsvinkel
130°
0603 (1608 metrisk)
Konfigurasjon
Standard
Leverandørens enhetsforpakning
Linsefarge
Gul
Størrelse/dimensjon
1,60mm L x 0,80mm B
Linsegjennomsiktighet
Diffundert
Høyde (maks)
0,50mm
Linsestil
Rektangel med flat overside
Baseproduktnummer
Linsestørrelse
1,00mm x 0,80mm