B32529C3103K000
DigiKeys produktnummer
495-2527-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
B32529C3103K000
Beskrivelse
CAP FILM 10000PF 10% 250VDC RAD
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
10000 pF Filmkondensatorer 160V 250V Polyester, Polyetylentereftalat (PET), Metallisert - stablet Radial
EDA-/CAD-modeller
B32529C3103K000 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballasje
Bulk
Størrelse/dimensjon
0,287" L x 0,098" B (7,30mm x 2,50mm)
Delestatus
Aktiv
Høyde - sittende (maks)
0,256" (6,50mm)
Toleranse
±10%
Tilkoblingsmellomrom
0,197" (5,00mm)
Nominell spenning - AC (vekselstrøm)
160V
Bruksområder
Bilindustri; EMI, RFI-demping
Nominell spenning - DC (vekselstrøm)
250V