B32529C3103K189 | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | B32529C3103K189 |
Beskrivelse | CAP FILM 10000PF 10% 250VDC RAD |
Produsentens standard leveringstid | 15 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 10000 pF Filmkondensatorer 160V 250V Polyester, Polyetylentereftalat (PET), Metallisert - stablet Radial |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | B32529C3103K189 Modeller |
Kategori | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Produsent | Monteringstype Gjennomgående hull |
Serie | Kapsling |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) | Størrelse/dimensjon 0,287" L x 0,098" B (7,30mm x 2,50mm) |
Delestatus Aktiv | Høyde - sittende (maks) 0,256" (6,50mm) |
Kapasitans | Terminaler PC-pinner |
Toleranse ±10% | Tilkoblingsmellomrom 0,197" (5,00mm) |
Nominell spenning - AC (vekselstrøm) 160V | Bruksområder Bilindustri; EMI, RFI-demping |
Nominell spenning - DC (vekselstrøm) 250V | Klassifiseringer AEC-Q200 |