I7A4W033A033V-0C3-R
DigiKeys produktnummer
285-I7A4W033A033V-0C3-R-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
I7A4W033A033V-0C3-R
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 3.3-24V 500W
Detaljert beskrivelse
Uisolert PoL-modul DC DC-omformere 1 Utgang 3,3 – 24V 33A 18V - 60V Inngang
EDA-/CAD-modeller
I7A4W033A033V-0C3-R Modeller
Funksjoner
Justerbar utgang, Bæreplate, Fjernstyrt av/på, Fjernanalyse
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (med effektminskning)
Effektivitet
98%
Størrelse/dimensjon
1,45" L x 1,34" B x 0,50" H (36,8mm x 34,0mm x 12,7mm)
Spenning - inngang (min)
18V
Spenning - inngang (maks)
60V
Godkjenningsbyrå
CE, UKCA
Strøm - utgang (maks)
33A
Standardnummer
Effekt (watt)
500 W