I7A4W060A033V-0C1-R
DigiKeys produktnummer
285-I7A4W060A033V-0C1-R-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
I7A4W060A033V-0C1-R
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 3.3-28V 720W
Detaljert beskrivelse
Uisolert PoL-modul DC DC-omformere 1 Utgang 3,3 – 28V 60A 18V - 60V Inngang
Funksjoner
Fjernstyrt av/på
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 115°C (med effektminskning)
Emballasje
Boks
Effektivitet
99%
Størrelse/dimensjon
1,45" L x 1,34" B x 0,78" H (36,8mm x 34,0mm x 19,8mm)
Spenning - inngang (min)
18V
Spenning - inngang (maks)
60V
Godkjenningsbyrå
CE, UKCA
Strøm - utgang (maks)
60A
Standardnummer
Effekt (watt)
1.68 kW