I7A4W033A033V-001-R
DigiKeys produktnummer
285-I7A4W033A033V-001-R-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
I7A4W033A033V-001-R
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 3.3-24V 500W
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Uisolert PoL-modul DC DC-omformere 1 Utgang 3,3V – 24V 33A 18V - 60V Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
I7A4W033A033V-001-R Modeller
Kategori
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Produsent
Funksjoner
Justerbar utgang, Fjernstyrt av/på, Fjernanalyse
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Emballasje
Brett
Effektivitet
0.97
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Gjennomgående hull
Type
Uisolert PoL-modul
Kapsling
Sekstendelskloss
Antall utganger
1
Størrelse/dimensjon
1,45" L x 1,34" B x 0,45" H (36,8mm x 34,0mm x 11,5mm)
Spenning - inngang (min)
18V
Leverandørens enhetsforpakning
Sekstendelskloss
Spenning - inngang (maks)
60V
Styringsfunksjoner
Aktivere, Aktiv lav
Spenning - utgang 1
Godkjenningsbyrå
CE, cURus, IEC
Strøm - utgang (maks)
33A
Standardnummer
Effekt (watt)
500 W