I7A4W033A033V-0F1-R
DigiKeys produktnummer
285-I7A4W033A033V-0F1-R-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
I7A4W033A033V-0F1-R
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 3.3-24V 500W
Detaljert beskrivelse
Uisolert PoL-modul DC DC-omformere 1 Utgang 3,3V – 24V 33A 18V - 60V Inngang
EDA-/CAD-modeller
I7A4W033A033V-0F1-R Modeller
Funksjoner
Justerbar utgang, kjøleribbe, fjernstyring av/på, fjernmåling
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Effektivitet
0.97
Størrelse/dimensjon
1,45" L x 1,34" B x 0,98" H (36,8mm x 34,0mm x 24,9mm)
Spenning - inngang (min)
18V
Spenning - inngang (maks)
60V
Godkjenningsbyrå
CE, cURus, IEC
Strøm - utgang (maks)
33A
Standardnummer
Effekt (watt)
500 W