HWS30A-5/A er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
MEAN WELL USA Inc.
På lager: 147
Datablad
Kapslet AC-DC-omformere 1 Utgang 5V 85 – 264VAC, 120 – 370VDC Inngang
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
TDK-Lambda HWS-A Series
HWS30A-5/A
DigiKeys produktnummer
285-2256-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
HWS30A-5/A
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 5V 30W
Detaljert beskrivelse
Datablad
EDA-/CAD-modeller
HWS30A-5/A Modeller
Spenning - isolasjon
3 kV
Effektivitet
82%
Driftstemperatur
-10°C – 70°C (med effektreduksjon)
Spenning - inngang
85 – 264VAC, 120 – 370VDC
Størrelse/dimensjon
3,74" L x 1,24" B x 3,23" H (95,0mm x 31,5mm x 82,0mm)
Spenning - utgang 1
5V
Strøm - utgang 1
6 A