IRM-30-5ST
DigiKeys produktnummer
1866-3052-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
IRM-30-5ST
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 5V 30W
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kapslet AC-DC-omformere 1 Utgang 5V 85 – 305VAC Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
IRM-30-5ST Modeller
Kategori
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Produsent
Spenning - isolasjon
3 kV
Serie
Effektivitet
83%
Emballasje
Boks
Driftstemperatur
-30°C – 70°C (med effektminskning)
Delestatus
Aktiv
Funksjoner
Universalinngang
Type
Kapslet
Monteringstype
Chassismontering
Antall utganger
1
Størrelse/dimensjon
3,58" L x 1,56" B x 1,12" H (91,0mm x 39,5mm x 28,5mm)
Spenning - inngang
85 – 305VAC
Godkjenningsbyrå
CB, CE, cURus, TUV
Spenning - utgang 1
5V
Minimum last som kreves
Ingen
Strøm - utgang 1
6 A