HWS30A-12/A
DigiKeys produktnummer
285-2251-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
HWS30A-12/A
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 12V 30W
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kapslet AC-DC-omformere 1 Utgang 12V 85 – 264VAC, 120 – 370VDC Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
HWS30A-12/A Modeller
Kategori
Effekt (watt)
Produsent
Bruksområder
Industri, ITE (kommersiell)
Serie
Spenning - isolasjon
3 kV
Emballasje
Bulk
Effektivitet
86%
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-10°C – 70°C (med effektreduksjon)
Type
Kapslet
Funksjoner
Justerbar utgang, Universalinngang
Antall utganger
1
Monteringstype
Chassismontering
Spenning - inngang
85 – 264VAC, 120 – 370VDC
Størrelse/dimensjon
3,74" L x 1,24" B x 3,23" H (95,0mm x 31,5mm x 82,0mm)
Spenning - utgang 1
12V
Godkjenningsbyrå
CE
Strøm - utgang 1
2.5 A