DPP120-12-3
DigiKeys produktnummer
285-1931-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DPP120-12-3
Beskrivelse
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 120W
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
AC Strømforsyning på DIN-skinne 1 Utgang 12V 10A
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
DPP120-12-3 Modeller
Kategori
Effekt (watt)
120W
Produsent
TDK-Lambda
Spenning - isolasjon
3 kV
Serie
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Emballasje
Bulk
Effektivitet
0,87
Delestatus
Ikke for nye utførelser
Driftstemperatur
-40°C – 71°C (med effektminskning)
Inngangstype
AC
Funksjoner
Justerbar utgang, Lastfordeling
Antall utganger
1
Størrelse/dimensjon
4,68" L x 2,92" B x 4,88" H (118,9mm x 74,2mm x 124,0mm)
AC-spenning - inngang
340 – 575 VAC (3-fase)
Godkjenningsbyrå
CE
Spenning - utgang 1
12V
Baseproduktnummer
Strøm - utgang (maks)
10A