DRB120-12-3-A0
DigiKeys produktnummer
285-DRB120-12-3-A0-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DRB120-12-3-A0
Beskrivelse
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 120W
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
AC Strømforsyning på DIN-skinne 1 Utgang 12V 10A
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
DRB120-12-3-A0 Modeller
Kategori
Spenning - isolasjon
3.51 kV
Produsent
TDK-Lambda
Bruksområder
ITE (kommersiell), Laboratorium
Serie
Effektivitet
0,894
Emballasje
Boks
Driftstemperatur
-25°C – 55°C
Delestatus
Aktiv
Funksjoner
Justerbar utgang, PFC, Fjernstyrt av/på, Fjernanalyse
Inngangstype
AC
Størrelse/dimensjon
4,87" L x 2,17" B x 5,08" H (123,8mm x 55,2mm x 129,0mm)
Antall utganger
1
Godkjenningsbyrå
CE
AC-spenning - inngang
350 – 575 VAC (3 fase)
Standardnummer
61010-1;60950-1;62368-1
Spenning - utgang 1
12V
Minimum last som kreves
Ingen
Strøm - utgang (maks)
10A
Baseproduktnummer
Effekt (watt)
120W