DRF240241
DRF240241
Industrial Power Supply Product Range Overview Video
DRF240-24-1
DigiKeys produktnummer
285-DRF240-24-1-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DRF240-24-1
Beskrivelse
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 240W
Produsentens standard leveringstid
24 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
AC eller DC Strømforsyning på DIN-skinne 1 Utgang 24V 10A
EDA-/CAD-modeller
DRF240-24-1 Modeller
Kategori
Strøm - utgang (maks)
10A
Effekt (watt)
240W
Serie
Spenning - isolasjon
3 kV
Bruksområder
Industri, ITE (kommersiell)
Effektivitet
94%
Driftstemperatur
-25°C – 70°C (med effektminskning)
AC-spenning - inngang
85 – 264VAC
Størrelse/dimensjon
4,53" L x 1,93" B x 4,86" H (115,0mm x 49,0mm x 123,4mm)
DC-spenning - inngang (min)
125V
DC-spenning - inngang (maks)
370V
Baseproduktnummer
Spenning - utgang 1
24V