35RAPC2AV
35RAPC2AV
35RAPC2AV
DigiKeys produktnummer
SC1457-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
35RAPC2AV
Beskrivelse
CONN JACK MONO 3.5MM R/A
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
3,50mm (0,141", 1/8", minikontakt) - hodetelefoner Telefonplugg Mono Kontakt Loddeøye(r)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
35RAPC2AV Modeller
Kategori
Internbryter(e)
Enkeltbryter
Produsent
Monteringstype
Gjennomgående hull, Høyrevinklet
Serie
Terminaler
Loddeøye(r)
Emballasje
Bulk
Skjerming
Uskjermet
Delestatus
Aktiv
Funksjoner
Gjengelås
Kontakttype
Telefonplugg
Kontaktmateriale - plettering
Sølv
Kjønn
Hunn
Hoveddel-materiale
Messing
Signallinjer
Mono
Hoveddel-farge
Sølv, Svart
Bransjeanerkjent innstikkdiameter
Kabinettmateriale
Polybutylentereftalat (PBT)
Faktisk diameter
0,142" (3,60mm)