35HDRANN
35HDRANN
35HDRANN
DigiKeys produktnummer
SC1454-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
35HDRANN
Beskrivelse
CONN PLUG STEREO 3.5MM RA 3COND
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
3,50mm (0,141", 1/8", minikontakt) - hodetelefoner Telefonplugg Stereo (3 ledere, TRS) Kontakt Loddetinn
Kategori
Terminaler
Loddetinn
Produsent
Skjerming
Skjermet
Serie
Nominell spenning
250VAC, 140VDC
Emballasje
Bulk
Nominell strøm (AMP)
4 A
Delestatus
Aktiv
Innstikklengde/-dybde
0,510" (13,00mm)
Kontakttype
Telefonplugg
Kontaktmateriale - plettering
Nikkel
Kjønn
Hann
Hoveddel-materiale
Messing
Signallinjer
Stereo (3 ledere, TRS)
Hoveddel-farge
Sølv
Bransjeanerkjent innstikkdiameter
Inneholder
3 stk - 1 kontakt, 1 håndtak, 1 isolatorslange
Faktisk diameter
0,138" (3,50mm)
Kabinettmateriale
Messing
Antall posisjoner/kontakter
3 ledere, 3 kontakter
Kontaktmateriale
Internbryter(e)
Inneholder ikke bryter
Kabelåpning
0,290" (7,37mm)