35HDBAUS
35HDBAUS
35HDBAUS
DigiKeys produktnummer
SC1451-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
35HDBAUS
Beskrivelse
CONN PLUG STEREO 3.5MM 3COND
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
3,50mm (0,141", 1/8", minikontakt) - hodetelefoner Telefonplugg Stereo (3 ledere, TRS) Kontakt Loddetinn
Kategori
Terminaler
Loddetinn
Produsent
Skjerming
Uskjermet
Serie
Driftstemperatur
0°C – 66°C
Emballasje
Bulk
Nominell spenning
250VAC, 140VDC
Delestatus
Aktiv
Nominell strøm (AMP)
4 A
Kontakttype
Telefonplugg
Innstikklengde/-dybde
0,560" (14,20mm)
Kjønn
Hann
Kontaktmateriale - plettering
Gull
Signallinjer
Stereo (3 ledere, TRS)
Hoveddel-materiale
Messing
Bransjeanerkjent innstikkdiameter
Hoveddel-farge
Gull, Svart
Faktisk diameter
0,138" (3,50mm)
Inneholder
3 stk - 1 kontakt, 1 håndtak, 1 isolatorslange
Antall posisjoner/kontakter
3 ledere, 3 kontakter
Kabinettmateriale
Messing
Internbryter(e)
Inneholder ikke bryter
Kontaktmateriale
Monteringstype
Fritthengende (i linje)
Kabelåpning
0,175" (4,44mm)