STTH30L06G-TR
DigiKeys produktnummer
497-6090-2-ND - Tape og spole (TR)
497-6090-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-6090-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
STTH30L06G-TR
Beskrivelse
DIODE STANDARD 600V 30A D2PAK
Produsentens standard leveringstid
25 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder 600 V 30A Overflatemontering D2PAK
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
STTH30L06G-TR Modeller
Kategori
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)
Produsent
Omvendt gjenopprettingstid (trr)
90 ns
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
25 µA @ 600 V
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Teknologi
Kapsling
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
600 V
Leverandørens enhetsforpakning
D2PAK
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
30A
Driftstemperatur - kobling
175°C (maks)
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
1.55 V @ 30 A